Social media:
Wyszukiwarka:

Wyniki eliminacji Turnieju Dzikich Drużyn w Krośnie

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA 2012
POD PATRONATEM EURODEPUTOWANEGO TOMASZA PORĘBY

Grupa A
(mecze rozgrywane we wtorek 7 sierpnia)

DRUŻYNY:

1. CRAZY BOYS

2. BAWARCZYCY

3. GAS METAN II

4. W POGONI ZA CHLEBEM

5. RED DRAGON

ROZPISKA MECZY:

A: 1-2 (godz. 9:10): CRAZY BOYS – BAWARCZYCY 1:1

A: 3-4 (godz. 9:30): GAS METAN II – W POGONI ZA CHLEBEM 2:1

A: 1-5 (godz. 9:50): CRAZY BOYS – RED DRAGON 2:2

A: 2-4 (godz. 10:10): BAWARCZYCY – W POGONI ZA CHLEBEM 1:2

A: 3-5 (godz. 10:30): GAS METAN II – RED DRAGON 5:2

A: 1-4 (godz. 10:50): CRAZY BOYS – W POGONI ZA CHLEBEM 5:1

A: 2-5 (godz. 11:10): BAWARCZYCY – RED DRAGON 2:3

A: 1-3 (godz. 11:30): CRAZY BOYS – GAS METAN II 1:4

A: 4-5 (godz. 11:50): W POGONI ZA CHLEBEM – RED DRAGON 1:3

A: 2:3 (godz. 12:10): BAWARCZYCY – GAS METAN II 1:0

TABELA:

Lp.

Drużyna

1.

2.

3.

4.

5.

Punkty

Bramki

Miejsce

Uwagi

1.

CRAZY BOYS

X

1:1

1:4

5:1

2:2

4

9-8

III

2.

BAWARCZYCY

1:1

X

1:0

1:2

2:3

3

5-6

IV

3.

GAS METAN II

4:1

0:1

X

2:1

5:2

6

11-5

I

awans

4.

W POGONI ZA CHLEBEM

1:5

2:1

1:2

X

1:3

2

5-11

V

5.

RED DRAGON

2:2

3:2

2:5

3:1

X

5

10:10

II

awans

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA 2012
POD PATRONATEM EURODEPUTOWANEGO TOMASZA PORĘBY

Grupa B
(mecze rozgrywane we wtorek 7 sierpnia)

DRUŻYNY:

1. GUZIKÓWKA KROSNO

2. AMARENA

3. LKS ŁĘKI STRZYŻOWSKIE

4. KARPATY KROSNO

ROZPISKA MECZY:

B: 1-2 (godz. 12:30): GUZIKÓWKA – AMARENA 1:1

B: 3-4 (godz. 12:50): LKS ŁĘKI – KARPATY 1:2

B: 1-4 (godz.13:10): GUZIKÓWKA – KARPATY 5:2

B: 2-3 (godz. 13:30): AMARENA – LKS ŁĘKI 2:0

B: 3-1 (godz. 13:50): LKS ŁĘKI – GUZIKÓWKA 1:5

B: 2-4 (godz. 14:10): AMARENA – KARPATY 3:1

TABELA:

Lp.

Drużyna

1.

2.

3.

4.

Punkty

Bramki

Miejsce

Uwagi

1.

GUZKIÓWKA KROSNO

X

1:1

5:1

5:2

5

11-4

I

awans

2.

AMARENA

1:1

X

2:0

3:1

5

6-3

II

awans

3.

LKS ŁEKI STRZYŻOWSKIE

1:5

0:2

X

1:2

0

2-9

IV

4.

KARPATY KROSNO

2:5

1:3

2:1

X

2

5-9

III

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA 2012
POD PATRONATEM EURODEPUTOWANEGO TOMASZA PORĘBY

Grupa C
(mecze rozgrywane w środę 8 sierpnia)

DRUŻYNY:

1. DRUŻYNA PIŁKARSKA

2. RED DEVILS

3. B&S FIGHTERS

4. ORZEŁ ZMYSŁÓWKA

5. FC BÓR SZCZEPAŃCOWA

ROZPISKA MECZY:

C: 1-2 (godz. 9:10): DRUŻYNA PIŁKARSKA – RED DEVILS 3:2

C: 3-4 (godz. 9:30): B&S FIGHTERS – ORZEŁ ZMYSŁÓWKA 0:0

C: 1-5 (godz. 9:50): DRUŻYNA PIŁKARSKA – FC BÓR SZCZEPAŃCOWA 8:1

C: 2-4 (godz. 10:10): RED DEVILS – ORZEŁ ZMYSŁÓWKA 3:0

C: 3-5 (godz. 10:30): B&S FIGHTERS – FC BÓR SZCZEPAŃCOWA 8:0

C: 1-4 (godz. 10:50): DRUŻYNA PIŁKARKSA – ORZEŁ ZMYSŁÓWKA 3:1

C: 2-5 (godz. 11:10): RED DEVILS – FC BÓR SZCZEPAŃCOWA 9:1

C: 1-3 (godz. 11:30): DRUŻYNA PIŁKARSKA – B&S FIGHTERS 2:3

C: 4-5 (godz. 11:50): ORZEŁ ZMYSŁÓWKA – FC BÓR SZCZEPAŃCOWA 6:0

C: 2:3 (godz. 12:10): RED DEVILS – B&S FIGHTERS 0:1

TABELA:

Lp.

Drużyna

1.

2.

3.

4.

5.

Punkty

Bramki

Miejsce

Uwagi

1.

DRUŻYNA PIŁKARSKA

X

3:2

2:3

3:1

8:1

6

16-7

II

awans

2.

RED DEVILS

2:3

X

0:1

3:0

9:1

4

14-5

III

3.

B&S FIGHTERS

3:2

1:0

X

0:0

8:0

7

12-2

I

awans

4.

ORZEŁ ZMYSŁÓWKA

1:3

0:3

0:0

X

6:0

3

7-6

IV

5.

FC BÓR SZCZEPAŃCOWA

1:8

1:9

0:8

0:6

X

0

2-31

V

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA 2012
POD PATRONATEM EURODEPUTOWANEGO TOMASZA PORĘBY

Grupa D
(mecze rozgrywane w środę 8 sierpnia)

DRUŻYNY:

1. BRZOZÓW AND FRIENDS

2. FASBERG

3. ORZEŁ DŁUGIE

4. GAS METAN I

ROZPISKA MECZY:

D: 1-2 (godz. 12:30): BRZOZÓW AND FRIENDS – FASBERG 0:0

D: 3-4 (godz. 12:50): ORZEŁ DŁUGIE – GAS METAN I 1:5

D: 1-4 (godz.13:10): BRZOZÓW AND FRIENDS – GAS METAN I 2:9

D: 2-3 (godz. 13:30): FASBERG – ORZEŁ DŁUGIE 2:0

D: 3-1 (godz. 13:50): ORZEŁ DŁUGIE – BRZOZÓW AND FRIENDS 4:3

D: 2-4 (godz. 14:10): FASBERG – GAS METAN I 2:2

TABELA:

Lp.

Drużyna

1.

2.

3.

4.

Punkty

Bramki

Miejsce

Uwagi

1.

BRZOZÓW AND FRIENDS

X

0:0

3:4

2:9

1

5-13

IV

2.

FASBERG

0:0

X

2:0

2:2

4

4-2

II

awans

3.

ORZEŁ DŁUGIE

4:3

0:2

X

1:5

2

5-10

III

4.

GAS METAN I

9:2

2:2

5:1

X

5

16-5

I

awans

TURNIEJ PIŁKARSKI DZIKICH DRUŻYN Z PODKARPACIA 2012
POD PATRONATEM EURODEPUTOWANEGO TOMASZA PORĘBY

DZIEŃ FINAŁOWY – CZWARTEK 9 SIERPNIA 2012

ĆWIERĆFINAŁY:

1) I drużyna z grupy A – II drużyna z grupy B (mecz o godz. 10.30)

GAS METAN II – AMARENA 0:6

2) II drużyna z grupy A – I drużyna z grupy B (mecz o godz. 11.00)

RED DRAGON – GUZIKÓWKA 1:3

3) I drużyna z grupy C – II drużyna z grupy D (mecz o godz. 11.30)

B & S FIGHTERS – FASBERB 4:2

4) II drużyna z grupy C – I drużyna z grupy D (mecz o godz. 12.00)

DRUŻYNA PIŁKARSKA – GAS METAN I 4:5

PÓŁFINAŁY:

1) Zwycięzca meczu 2 – Zwycięzca meczu 3 (mecz o godz. 12.30)

GUZIKÓWKA – B & S FIGHTERS 1:2

2) Zwycięzca meczu 1 – Zwycięzca meczu 4 (mecz o godz. 13.00)

AMARENA – GAS METAN I – 4:7

MECZ O III MIEJSCE:

1) Przegrany półfinału 1 – Przegrany półfinału 2 (mecz o godz. 13.30)

GUZIKÓWKA – AMARENA 1:1 k. 0:2

FINAŁ:

1) Wygrany półfinału 1 – Wygrany półfinału 2 (mecz o godz. 14.00)

B & S FIGHTERS – GAS METAN I 4:5

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. GAS METAN I

2. B & S FIGHTERS

3. AMARENA

4. GUZIKÓWKA KROSNO

5. GAS METAN II

RED DRAGON

FASBERG

DRUŻYNA PIŁKARSKA

9. CRAZY BOYS

KARPATY KROSNO

RED DEVILS

ORZEŁ DŁUGIE

13. BAWARCZYCY

LKS ŁĘKI STRZYŻOWSKIE

ORZEŁ ZMYSŁÓWKA

BRZOZÓW AND FRIENDS

17. W POGONI ZA CHLEBEM

FC BÓR SZCZEPAŃCOWA

KRÓL STRZELCÓW: KRYSTIAN FRĄCZEK (GAS METAN I) – 18 BRAMEK

NAJLEPSZY BRAMKARZ: KONRAD MÜNZBERGER ( FASBERG)

NAJWSZECHSTRONNIEJSZY ZAWODNIK: MACIEJ KRAKOWIECKI (GUZIKÓWKA)

DRUŻYNA FAIR PLAY: FC BÓR SZCZEPAŃCOWA