Zaproszenie na halowy turniej piłkarski Weź Rodzinę Na Stal!

Zagra Stal Mielec, zagrają piłkarze z regionu, hitem wieczoru pojedynek zespołów Bodzia Wyparło i europosła Tomasza Poręby.

22 stycznia w Legendarnej Hali na Solskiego 1 w Mielcu odbędzie się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ w ramach organizowanej przez Stal Mielec akcji „Weź rodzinę na Stal”.

W turnieju wezmą udział drużyny STALI MIELEC, CRACOVI, KOLBUSZOWIANKI, PUSZCZY NIEPOŁOMICE jak również mieleckich MEDALISTÓW czyli złoci, srebrni, brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Starszych i Młodszych z ostatnich czterech lat obecnie grający w klubach Ekstraklasy, 1, 2, 3 ligi, PODKARPACIA FKS – również Stali Mielec obecnie grający w 2, 3, 4-ligowych klubach podkarpackich.

Na zakończenie turnieju odbędzie się mecz, w którym naprzeciw staną drużyny Bogusława Wyparło (pseud. Bodzio, wychowanka Stali, bramkarz legenda, obecnie grający w ŁKS Łódź) oraz EUROPOSŁA TOMASZA PORĘBY. W skład drużyny Tomasz Poręby weszli m.in znani z ekstraklasowych boisk Krzysztof Bukalski, Leszek Pisz, Marek Motyka czy Marcin Jałocha. Bogusław Wyparło natomiast do swojej ekipy zaprosił m.in Bogusława Cygana, Tomasza Tułacza, Krzysztofa Łętoche czy Andrzeja Jaskota oraz wielu innych.

– Stal to nie kwestionowana marka Mielca i właśnie poprzez klub, jego wspaniała tradycje i historie powinniśmy promować miasto. Bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do wzięcia udziału w turnieju wiele dobrych zespołów i znanych w całym kraju piłkarzy. Myślę, że przyjście na halę przy Solskiego to będzie świetny sposób dla wszystkich na spędzenie sobotniego popołudnia – komentuje współorganizator imprezy eurodeputowany Tomasz Poręba.

Turniej reklamuję hasło „Weź rodzinę na Stal” zapraszając wszystkich bez względu na wiek. Organizatorzy gwarantują ciepłą atmosferę i niezapomniane emocje. – To niezwykła okazja by wspólnie móc oglądnąć tak wielu znanych sportowców w jednej hali, którzy stworzą niepowtarzalną atmosferę. Oprócz pięknych akcji goli będzie też sporo niespodzianek, które umilą nam iście rodzinną piłkarską sobotę – dodaje Bartłomiej Jaskot kierownik Stali Mielec.

Impreza będzie pierwszą okazją do zobaczenia nowej drużyny Stali Mielec, która zbroi się na wiosenną rundę w III lidze. Stal ma nowego napastnika. Do Mielca wrócił znany w regionie Piotr Kamiński. To piąty nowy zawodnik w Mielcu na rundę wiosenną, po obrońcach Marcinie Cisło, Kamilu Kościelnym, Mateuszu Podstolaka, Rafale Pydychu.

TURNIEJ WEŹ RODZINĘ NA STAL!
sobota 22 stycznia 2011, w godz.15-21
LEGENDARNA HALA przy Solskiego 1

GRUPA BIAŁA
FKS STAL MIELEC (3liga)
CRACOVIA (Młoda Ekstraklasa)
KOLBUSZOWIANKA (4liga)

GRUPA NIEBIESKA
MEDALIŚCI (nasi złoci, srebrni, brązowi medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Starszych i Młodszych z ostatnich czterech lat obecnie grający w klubach Ekstraklasy, 1, 2, 3 ligi)
PODKARPACIE FKS (nasi wychowankowie obecnie grający w 2, 3, 4-ligowych klubach podkarpackich)
PUSZCZA NIEPOŁOMICE (2liga)

15:00 FKS STAL MIELEC – CRACOVIA
15:25 MEDALIŚCI – PODKARPACIE FKS
15:50 CRACOVIA – KOLBUSZOWIANKA
16:15 PUSZCZA NIEPOŁOMICE – MEDALIŚCI
16:40 FKS STAL MIELEC – KOLBUSZOWIANKA
17:05 PODKARPACIE FKS – PUSZCZA NIEPOŁOMICE

17:30 MECZ O 5 MIEJSCE
17:55 MECZ O 3 MIEJSCE
18:20 MECZ O 1 MIEJSCE

19:00 NIESPODZIANKI

19:39 MECZ DRUŻYNA BODZIA W – DRUŻYNA EURO