Ranking Reczpospolitej: Tomasz Poręba wśród najlepszych europosłów

Podkarpacki poseł PiS do PE Tomasz Poręba po raz kolejny znalazł się w czołówce rankingu najlepszych polskich europosłów. Dzisiejsza Rzeczpospolita przedstawia go jako „doświadczonego i profesjonalnego eksperta” w PE.

Gazeta podkreśla, że doświadczenie nabyte w pracy w administracji PE jest pomocne w skutecznym wykonywaniu obowiązków europosła. Oprócz Poręby w gronie najlepszych eurodeputowanych znaleźli się m.in. Jacek Saryusz Wolski, Danuta Hubner, Konrad Szymański i Paweł Kowal.

„Bardzo się cieszę, że dwie uznane gazety – wcześniej Polityka, a teraz Rzeczpospolita – doceniły moją pracę w Parlamencie Europejskim. Traktuję to jako sporą zachętę do dalszej pracy, zarówno na rzecz Polski jak i Podkarpacia. W Kolejnym roku chciałbym skonentrować się głównie na promocji mojego regionu. Służyć temu będzie planowana na październik wystawa prac Zdzisława Beksińskiego w PE organizowana wspólnie z muzeum w Sanoku, a także degustacja podkarpackich win, którą planuję zorganizować w PE w kwietniu przyszłego roku”, mówił Poręba.