Startuje druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia organizowanego przez Tomasza Porębę.


W sierpniu tego roku rusza druga edycja turnieju piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia, organizowane przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba przy współpracy z Forum Młodych PiS. W 2012 roku turniej przyciągnął blisko 120 drużyn piłkarskich i ponad 800 młodych uczestników z całego województwa, którzy zmierzyli się podczas rozgrywkach eliminacyjnych w dziewięciu największych miastach województwa podkarpackiego. Zwycięzcy pierwszego etapu turnieju zagrali 1 września w rzeszowskim finale. Najlepszą drużyną całych rozgrywek okazali się zawodnicy z Raniżowa, którzy dzięki zwycięstwu w turnieju otrzymali bilety na kilkudniowy wyjazd do Belgii ufundowany przez Tomasz Poręba.
Sukces ubiegłorocznych rozgrywek był zachętą do powtórzenia tej wspaniałej, sportowej imprezy, która stała się znakomitą okazją nie tylko do pokazania swoich sportowych umiejętności, ale przyczyniła się do aktywizacji i integracji lokalnych grup młodzieży.
W tym roku turniej zostanie rozegrany w dziesięciu miastach naszego województwa. Drużyny złożone z młodych piłkarzy do 28 roku życia ponownie będą walczyć o nagrodę główną czyli wyjazd do Belgii. Rozgrywki eliminacyjne rozpoczynają się już na początku sierpnia i odbędą się w takich miastach jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.
Drużyny, które chcą wziąć udział w drugiej edycji turnieju powinny zgłaszać swój udział do koordynatorów w poszczególnych miastach. Informację na temat osób koordynujących można uzyskać na stronie: www.tomaszporeba.pl oraz pisfm-podkarpacie.pl.

Wszelkich informacji na temat turnieju udziela

Biuro Tomasza Poręby Posła do Parlamentu Europejskiego
Rzeszów, ul. Hetmańska 9, tel. 17 852 03 83
biuro.rzeszow@tomaszporeba.pl