Trasa Dotrzymanego Słowa

Trasa Dotrzymanego Słowa

– Ruszamy z kolejną inicjatywą polityków Prawa i Sprawiedliwości. Polacy wiedzą, że Donald Tusk nie jest wiarygodny, że nie był za inicjatywami, które proponował rząd PiS. Program dla PO i Tuska nie ma żadnego znaczenia. Trasa, w którą ruszy Prezes będzie dotyczyła strategicznych inwestycji dla bezpieczeństwa Polski oraz lokalnych społeczności. My realizujemy nasz program, a rząd PO-PSL nie miał pieniędzy na inwestycje – poinformował Rzecznik partii Rafał Bochenek.

– Gdy rządził Donald Tusk, to Polacy słyszeli, że nie ma pieniędzy, że pewnych przedsięwzięć nie da się zrealizować. W momencie ataku na polską granicę polski rząd postanowił, że wybuduje mur na granicy, aby zwiększyć bezpieczeństwo kraju. I wykonaliśmy to zadanie – powiedział Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

Jak dodał, Rządy Tuska to brak sprawczości.

– My zrealizowaliśmy nasze projekty i zbudowaliśmy bezpieczeństwo Polaków. Ruszamy z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim w drogę, w akcji Trasa Dotrzymanego Słowa. Będziemy mówić o bezpieczeństwie. W kolejnych tygodniach będziemy w wielu miejscach w Polsce. Będziemy pokazywać to, co udało się nam zrealizować, pokażemy, że dotrzymujemy słowa. Realizujemy nasze obietnice w wymiarze gospodarczym i strategicznym. Za Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim ruszy cały Klub Prawa i Sprawiedliwości – będziemy w wielu miejscach w całej Polsce. Wskażemy projekty, które zostały obiecane, a następnie zrealizowane i teraz służą Polakom. Nasza trasa będzie pokazywać naszą sprawczość i hipokryzję poprzednich rządów i Tuska – stwierdził.

Żródło: https://pis.org.pl/