Wyniki eliminacji Turnieju Dzikich Drużyn w Mielcu

Młode Kozaki najlepsze z mieleckich Dzikich Drużyn


Drużyna z Brnia Osuchowskiego – Młode Kozaki, wygrała mieleckie rozgrywki Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn i zdobyła Puchar Senatora RP Władysława Ortyla.

Wczoraj na boisku przy ZSO nr 1 w Mielcu od godz. 12.00 trwał drugi etap mieleckich rozgrywek Dzikich Drużyn. Do rywalizacji o Puchar Senatora RP Władysława Ortyla oraz możliwość gry w regionalnym finale w Rzeszowie stanęło 8 drużyn, które w sobotę osiągnęły najlepsze wyniki.

W meczu finałowym zagrały Młode Kozaki z Ekipą Pana Lee. Ich 15 minutowy pojedynek zakończył się remisem 0:0. Zwycięzców wyłoniły karne, w których lepsi okazali się Kozacy i tym samym zakwalifikowali się do dalszej gry w Rzeszowie o nagrodę główną – wyjazd do Brukseli. Organizatorem Turnieju jest mielecki europoseł Tomasz Poręba.

Najlepszym zawodnikiem lokalnych rozgrywek został Kacper Krupiński zawodnik Ekipy Pana Lee, a królem strzelców Paweł Strycharz z drużyny Młodych Kozaków. Tytuł najlepszego bramkarza przyznano Marcinowi Kowalskiemu z ODJ. Mecze sędziował Paweł Mrozik, trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu.

Wyniki niedzielnych rozgrywek:

1. Młode Kozaki Breń O.
2. Ekipa Pana Lee
3. Bezrobotni
4. Błysk Górki
5. Padew Narodowa
6. ODJ Mielec
7. Super Tramp Mielec
8. Egzit z Przecławia


MK